رابطه جنسی قبل ازدواج: بلی یا خیر؟!

رابطه جنسی قبل از ازدواج نه تنها در ایران بلکه در جهان یک چالش به حساب می آید. این روابط در بستر ایران پیچیده تر می باشد چرا که روابط قبل ازدواج از نظر عرفی و مذهبی پذیرفته شده نیست اما شواهد علمی گویای این هست که درصد قابل توجهی از نوجوانان و جوانان مبادرت به دوستی با جنس مخالف کرده و درجات و اشکالی از رابطه جنسی را تجربه می کنند. این در حالی است که در ایران هیچ گونه آموزش رسمی و غیررسمی به دختران و پسران مجرد ارائه نمی شود. عدم ارائه آموزش، پنهانی بودن روابط و فقدان منبع اطلاعاتی و خدماتی در این زمینه، روابط جنسی قبل ازدواج را در ایران به یک چالش اساسی تبدیل کرده است.

در ایران، جوانان در دوران قبل ازدواج با سوالات بی جواب و پیامدهای ناگوار جسمی و روانشناختی در زمینه رابطه جنسی قبل ازدواج مواجه هستند. دوره کوتاه و تک جلسه ای رابطه جنسی قبل ازدواج، به سوالات بی جواب جوانان (به خصوص دختران) بر اساس تجارب آنان در یک مطالعه بزرگ میدانی پاسخ می گوید.

فایل ویدئویی معرفی محصول رابطه جنسی قبل از ازدواج

چنانچه تمایل به  مشاهده قسمت هایی از این دوره کوتاه دارید می توانید از طریق لینک زیر آن را مشاهده نمائید.

قسمتی از این محصول را می توانید در قسمت بعد ببینید

دوستانی که تا تاریخ ……. این بسته را خریداری کنند می توانند از یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان بهره مند شوند.

برای رزرو وقت مشاوره، کافیست بعد از خرید محصول با ارسال تیکت پشتیبانی، وقت ویزیت آنلاین خود را قطعی نمایید.

پیشنهاد می کنیم این فرصت ویژه را از دست ندهید

برای قطعی کردن خرید خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از تکمیل تراکنش می توانید محصول خریداری شده خود را به آسانی دانلود نموده و از آموزش های ارزشمند آن لذت ببرید.

لینک خرید دوره