رابطه جنسی قبل ازدواج: بلی یا خیر؟!

رابطه جنسی قبل از ازدواج نه تنها در ایران بلکه در جهان یک چالش به حساب می آید. این روابط در بستر ایران پیچیده تر می باشد چرا که روابط قبل ازدواج از نظر عرفی و مذهبی پذیرفته شده نیست اما شواهد علمی گویای این هست که درصد قابل توجهی از نوجوانان و جوانان مبادرت به دوستی با جنس مخالف کرده و درجات و اشکالی از رابطه جنسی را تجربه می کنند. این در حالی است که در ایران هیچ گونه آموزش رسمی و غیررسمی به دختران و پسران مجرد ارائه نمی شود. عدم ارائه آموزش، پنهانی بودن روابط و فقدان منبع اطلاعاتی و خدماتی در این زمینه، روابط جنسی قبل ازدواج را در ایران به یک چالش اساسی تبدیل کرده است.

در ایران، جوانان در دوران قبل ازدواج با سوالات بی جواب و پیامدهای ناگوار جسمی و روانشناختی در زمینه رابطه جنسی قبل ازدواج مواجه هستند. دوره کوتاه و تک جلسه ای رابطه جنسی قبل ازدواج، به سوالات بی جواب جوانان (به خصوص دختران) بر اساس تجارب آنان در یک مطالعه بزرگ میدانی پاسخ می گوید.

فایل ویدئویی معرفی محصول رابطه جنسی قبل از ازدواج

video
play-sharp-fill

 

چنانچه تمایل به  مشاهده قسمت هایی از این دوره کوتاه دارید می توانید از طریق لینک زیر آن را مشاهده نمائید.

قسمتی از این محصول را می توانید در قسمت بعد ببینید

 

video
play-sharp-fill

 

پیشنهاد می کنیم این فرصت ویژه را از دست ندهید

برای قطعی کردن خرید خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از تکمیل تراکنش می توانید محصول خریداری شده خود را به آسانی دانلود نموده و از آموزش های ارزشمند آن لذت ببرید.