باورها و نگرش های من چه نقشی در کیفیت زندگی جنسی من دارند؟

یکی از مشکلاتی که باعث اختلال در زندگی جنسی زوجین شده و ضرورت مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی و مشاوره زناشویی را ایجاب می کند، ناآگاهی در زمینه مسائل جنسی و بعضا باورهای کلیشه ای است که در ذهن هر کدام از زوجین وجود دارد. این باورها بدون اینکه فرد خود بداند و یا از کارکرد آنها آگاهی داشته باشد، برای او تصمیم گیری کرده و او را در موقعیت های بحرانی قرار می دهند. مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی این امکان را فراهم می کند تا متخصص بتواند باورهای زمینه ای و مخرب شما را شناسایی کرده و به شما کمک کند بتوانید باورهای بهتر را همراه با اصول آگاهی بخش جایگزین باورهای قبلی کنید؛ درواقع، مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی به افراد کمک می کند تا بتوانند زندگی زوجی و زندگی جنسی خود را با افزایش آگاهی و تغییر باورها بهبود ببخشند.

چنانچه به هر دلیل، امکان مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی (حضوری، آنلاین و تلفنی) را ندارید. می توانید از بسته های آگاهی بخش و فوق العاده بهره ببرید. محصول باورهای جنسی، یک بسته آموزشی و مشاوره جنسی است و ساده ترین راه ممکن است که می تواند به شما در خلق زندگی زناشویی رضایمندانه و زندگی جنسی عاشقانه کمک نماید بدون اینکه نیازمند آموزش تخصصی یا تجربه خاص در این زمینه باشید. این محصول روان، ساده، عامه پسند، مناسب برای تمام اقشار به شما کمک می کند آگاهی جنسی و به تبع آن عملکرد جنسی خود را بهبود بخشیده، در روابط طولانی مدت خود عشق را احیا کرده و از تعارضات زناشویی خود پیشگیری کنید.

video
play-rounded-fill

 

آیا تاکنون به این نکته دقت کرده اید که برخی از افراد، خود را در باورهای منفی و محدودکننده زندانی کرده و پشت میله های اعتقاداتشان محصور می مانند؟!

این افراد درگیر این هستند که: “آن کار را نکن، خطرناک است… او نمی داند که من وجود دارم …. من در نظر او هیچم و……..”

باورهاى مرکزى شما دارای پیامدهای بزرگی بر بخشهای مختلف زندگی تان است. این باورها بر ارتباطات، شغل، نوع سرگرمی و حتی سلامت جسمی و جنسی شما اثر می گذارند. پیامدهای باورهای مرکزی در حوزه ارتباطات به طور ملموس تری دیده می شود. این باورها به راستی می توانند یک دوستی عاشقانه، ازدواج یا یک خانواده را ایجاد کنند یا آن را از هم بپاشند.

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که خود شما ممکن است در زندگی زوجی و جنسی خود دارای افکار، باور و نگرش هایی باشید که بتواند سلامت جنسی و زناشویی شما را به میزان زیاد تحت تاثیر قرار دهد؟ آیا هیچگاه باورها و نگرش های جنسی خود را درمعرض آزمایش قرار داده اید؟

چنانچه تمایل دارید:

  • از چگونگی اثر باورها، نگرش ها و افکارتان بر زندگی جنسی خود آگاهی پیدا کنید.
  • بدانید چه اسطوره های کاذب جنسی بر رابطه شما حکمرانی می کند.
  • راهکارهایی جهت کشف باورهای جنسی خود داشته باشید.
  • راهکارهایی جهت تغییر نگرش و تعدیل باورهای جنسی خود در اختیار داشته باشید.
  • زندگی زناشویی و جنسی خود را به طور ریشه ای متحول سازید.
  • قبل از ازدواج و شروع رابطه­ جنسی، دیدگاهها و باورهای جنسی درست و غلط خود را شناخته و اصلاح نمایید.

محصول ” باورهای جنسی” را تهیه و استفاده نمائید.

ارزش واقعی این محصول بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما می پردازید. این بسته آموزشی دارای یک جلسه مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی رایگان آنلاین 45 دقیقه ای می باشد که خود دارای ارزش بسیاری می باشد. لازم به ذکر است چنانچه نیازمند مشاوره جنسی درزمینه اختلالات جنسی هستید، نیاز به گرفتن وقت مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی خواهید داشت.

قسمتی از این محصول را می توانید در قسمت بعد ببینید

video
play-rounded-fill

video
play-rounded-fill

 

دوستانی که تا آخر خرداد این بسته را خریداری کنند می توانند از یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان بهره مند شوند.

برای رزرو وقت مشاوره، کافیست بعد از خرید محصول با پشتیبانی سایت تماس گرفته و وقت ویزیت آنلاین خود را قطعی نمایید.

پیشنهاد می کنیم این فرصت ویژه را از دست ندهید

برای قطعی کردن خرید خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از تکمیل تراکنش می توانید محصول خریداری شده خود را به آسانی دانلود نموده و از آموزش های ارزشمند آن لذت ببرید.