آیا به ابزار کارآمد روانشناسی کودک درزمینه مسائل جنسی (تربیت جنسی) مجهز هستید؟

طبق اصول روانشناسی کودک درزمینه مسائل جنسی (تربیت جنسی)، کودکي که مراحل خردسالي را پشت سر گذاشته است و به دوره نوجواني که پر از تغيير و تحول است رسيده است، نمي‌شود به يکباره از مسائل مختلف اين دوره آگاه گردد، بلکه يک سري آموزش‌هاي مداوم را مي‌طلبد که مهمترين آنها در محيط خانه و خانواده بايد مورد توجه قرار گيرند. اين تربيت جنسی دشوار و اساسي وقتي به موفقيت نزديک خواهد شد و اثر مطلوب آن قابل دسترسي خواهد بود که اول از همه اساس خانواده بر پايه صحيح و مستحکم قرار گرفته باشد و کودک زير نظر پدر و مادري آگاه و دلسوز بزرگ شده باشد. با آنکه خانواده به عنوان نزديکترين افراد به هر شخص نقش بسيار حساس و اساسي در رابطه با تربيت وي در تمامي‌جنبه‌ها علي الخصوص تربيت جنسي دارد، اما بسياري از خانواده‌ها از تربيت جنسي غافلند و حتي بسياري از آنها معتقدند که اين از وظايف مدرسه است و در سنين قبل از دبستان به جنبه اي از اين مهم نمي‌پردازند و بي تفاوت از آن مي‌گذرند. اغلب علت اين امر آن است که واقعآَ خانواده‌ها توانايي لازم جهت چنين امر مهم را ندارند. گروه کثيري از والدين نمی خواهند درباره مسايل جنسي با کودکانشان صحبت کنند، زيرا خودشان از بحث درباره مسائل جنسي احساس ناراحتي مي‌کنند.

چنانچه شما از والدین و مربیان دغدغه مند در این زمینه هستید و در این زمینه با چالش ها، سوالات و مشکلاتی روبرو شده اید، بسته فوق العاده تربیت جنسی می تواند به علم و آگاهی و نیز مهارت شما در این زمینه بیفزاید. این بسته به صورت کاملا تخصصی و با توجه به بستر ایران و نیز مشکلاتی که والدین با آن روبرو هستند تدوین شده است. این دوره از شما والدین و مربیان قدرتمندمی سازد تا بتوانید فرزندان این آب و خاک را به طرز قدرتمندانه تربیت کنید.

فایل ویدئویی معرفی محصول روانشناسی کودک درزمینه مسائل جنسی (تربیت جنسی)

video
play-sharp-fill

براساس اصول روانشناسی کودک درزمینه مسائل جنسی (تربیت جنسی)، به طور کلي، در خانواده‌ها بايد شرايط به گونه‌اي باشد که کودک جرأت کند مسايل خود را نزد والدين مطرح نمايد و اين مهم دست نمي‌دهد مگر اينکه والدين براي ايجاد چنين جوي کوشش نموده باشند. به علاوه، والدين در انجام اين مسؤليت توانا باشند، يعني اينکه در حد لازم و ضروري قدرت و توانايي طرح اين مسائل را داشته باشند و در يک کلمه براي انجام اين مسوليت مجهز باشند. بسته تربیت جنسی، شما را به این ابزار مجهز می کند بدون اینکه نیاز باشد در این زمینه متخصص باشید یا دوره های خاصی را طی کنید. این دوره به زبانی شیوا و ساده برای هر سطح سواد و معلوماتی تهیه شده تا والدین و مربیان بتوانند از آموزه های آن بهترین استفاده را ببرند.

چنانچه تمایل دارید:

  • با تربیت جنسی مطلوب، سلامت روان فرزند خود را در این زمینه تضمین کنید.
  • با تجهیز خود و فرزندتان، او را از آسیب های اجتماعی (سواستفاده جنسی) مصون بدارید.
  • در برابر سوالات جنسی فرزندتان سردرگم نشوید، سرخ و سفید نشوید و بدانید از چه تکنیک هایی درستی در این شرایط استفاده کنید.
  • بحران بلوغ نوجوانتان را به درستی و بدون پیشامد خاص مدیریت کنید.
  • فرزندتان نظام ارزشی شما را در روابط صمیمانه قبل ازدواج و روابط جنسی قبل ازدواج به رسمیت بشناسند.

محصول ” تربیت جنسی” را تهیه و استفاده نمائید.

ارزش واقعی این محصول بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما می پردازید. این بسته آموزشی دارای یک جلسه مشاوره  رایگان آنلاین 45 دقیقه ای می باشد که خود دارای ارزش بسیاری می باشد. لازم به ذکر است چنانچه نیازمند مشاوره جنسی درزمینه اختلالات جنسی هستید، نیاز به گرفتن وقت مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی خواهید داشت.

قسمتی از محصول روانشناسی کودک درزمینه مسائل جنسی (تربیت جنسی) را می توانید در قسمت بعد ببینید

video
play-sharp-fill

 

video
play-sharp-fill

 

دوستانی که این بسته را خریداری کنند می توانند از یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان بهره مند شوند.

برای رزرو وقت مشاوره، کافیست بعد از خرید محصول با پشتیبانی سایت تماس گرفته و وقت ویزیت آنلاین خود را قطعی نمایید.

پیشنهاد می کنیم این فرصت ویژه را از دست ندهید

برای قطعی کردن خرید خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از تکمیل تراکنش می توانید محصول خریداری شده خود را به آسانی دانلود نموده و از آموزش های ارزشمند آن لذت ببرید.