آیا تجربه یک رابطه جنسی عاشقانه و بی نظیر را درسرمی پرورانید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

ما شما را در این مسیر راهنمایی و همراهی می کنیم.

آیا همیشه علت اصلی عدم رضایت جنسی، رابطه جنسی است؟

در بررسی بسیاری از زوجین در جلسه مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی، درمانگر به این نکته می رسد که رابطه جنسی مخرب زوجین یک عامل ثانویه بوده و عامل اصلی، موضوع دیگری است. درواقع، زوجین نمی توانند رابطه بین-فردی خوبی با یکدیگر داشته باشند، خواسته های خود را مطرح کنند و انتظارات معقولی از یکدیگر داشته باشند. گاها، تعارضاتی در جلسه روان درمانی و مشاوره جنسی بین زوجین اتفاق می افتد که گویای روابط بین-فردی ضعیف زوجین می باشد. در این شرایط مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی نمی تواند موثر واقع شود چرا که ابتدا نیاز هست روابط بین فردی زوجین بهبود پیدا کند. اگر این روابط بهبود پیدا کند، رابطه جنسی می تواند در این بستر مناسب رشد کرده و اتفاق بیفتد و نیاز به مشاوره جنسی وجود ندارد.

ضروری است زوجین درزمینه چگونگی برقراری ارتباط با دیگران و نیز چگونگی تعامل در بستر زندگی زوجی آموزش ببینند. برای این مهم، لازم هست هر کدام از زوجین ابتدا خود را بشناسد و با ادبیات اولیه حاکم بر روابط آشنا شود تا بتواند از عهده رابطه زوجی برآید. این آموزش می تواند در جلسات مشاوره و مشاوره جنسی اتفاق افتد و یا می تواند به صورت آموزش فردی و مستقل صورت گیرد. دوره “فراتر از جذابیت” این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید ابتدا به ساکن خود را بشناسید و با ادبیات اولیه رابطه بین-فردی آشنا شوید.

فایل ویدئویی معرفی محصول فراتر از جذابیت

روزانه مطالب زیادی در زمینه روابط زناشویی و مسائل جنسی منتشر شده و به وسیله رسانه ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد. به چه میزان از صحت اطلاعاتی که به دست تان می رسد اطمینان دارید؟ زندگی جنسی –یکی از مهم ترین ابعاد زندگی- خود را با چه غذایی تغذیه می کنید؟ چه اطلاعاتی را معتبر و کدام یک را نامعتبر می دانید؟ ملاک تصمیم گیری شما برای اعتبار اطلاعاتی که به دست تان می رسد چیست؟ آیا می دانید بیشترین ارزش علمی این مطالب وابسته به این است که آیا این مطالب به وسیله منبع معتبر و فرد متخصص در آن زمینه ارائه می شود یا خیر؟ از کجا اطمینان حاصل می کنید که این اطلاعات از کانال فرد معتبر ارائه می شود؟

ما محصول خود را از فیلتر علم، تخصص و فرهنگ گذرانیده ایم.

قسمتی از این محصول را می توانید در قسمت بعد ببینید

قسمت هایی از فایل دوره

چنانچه تمایل دارید:

  • جذاب باشید و همه جا صحبت از شما باشد و در میان جمع بدرخشید.
  • بر روی خود- به عنوان مهمترین عامل در زندگی تان- سرمایه گذاری مادام العمر داشته باشید.
  • رابطه ای رمانتیک و عاشقانه برای خود رقم بزنید.

محصول ” فراتر از جذابیت” را تهیه و استفاده نمائید.

دوستانی که تا تاریخ ……. این بسته را خریداری کنند می توانند از یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان بهره مند شوند.

برای رزرو وقت مشاوره، کافیست بعد از خرید محصول با ارسال تیکت پشتیبانی، وقت ویزیت آنلاین خود را قطعی نمایید.

پیشنهاد می کنیم این فرصت ویژه را از دست ندهید

برای قطعی کردن خرید خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از تکمیل تراکنش می توانید محصول خریداری شده خود را به آسانی دانلود نموده و از آموزش های ارزشمند آن لذت ببرید.

لینک خرید دوره