به راحتی وقت مشاوره بگیرید

همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

مشاوران حرفه‌ای و با تجربه
بازگشت وجه در صورت نارضایتی
مشاوره حضوری،آنلاین و تلفنی
انتخاب بهترین مشاور برای شما

مشاوره جنسی و زناشویی

چرا به مشاوره جنسی نیاز داریم؟
مشاور جنسی چه کسی است؟
چرا به مشاوره جنسی نباز داریم؟
چرا به مشاوره جنسی نباز داریم؟

وقتی به زندگی جنسی خود می نگرید چه احساسی دارید؟

آیا به کیفیت زندگی جنسی خود افتخار می کنید؟ آیا یک رابطه جنسی عاشقانه و رضایتمندانه را درسرمی پرورانید؟

یا

به خاطر عدم رضایت جنسی، خود و همسرتان را سرزنش کرده و احساس گناه می کنید؟

مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین در دنیای امروز بسیارکارآمد و پرطرفدار شده است. مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین دارای فواید بسیاری در دنیای پرمشغله امروزی است. مشاوره جنسی آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید بدون صرف زمان و هزینه اضافه جهت رفت و آمد، دغدغه های خود را با متخصصین مطرح کرده و به راه حل مورد نظر خود دست پیدا کنید. علاوه بر این، مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین از هویت شما محافظت می کند، به این معنی که  شما می توانید بدون اینکه هویت خود را آشکار کنید از مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین بهره ببرید. مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین دارای مضراتی نیز هست، به عنوان مثال، در مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی حضوری امکان برقراری ارتباط رودررو بین متخصص و مراجعه کننده وجود دارد اما در مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین این امکان وجود ندارد.

چنانچه خواهان مشاوره جنسی آنلاین و غیرحضوری هستید، این مقاله را تا پایان دنبال کنید

روزهای ابتدایی که کار بر روی رفتار جنسی را شروع کرده بودم، یکی از مراجعانم با ذکر جمله زیر، حس کنجکاوی من را به میزان زیادی تحریک کرد: “همسرم می گه لذت و رضایتی که ما در رابطه جنسی مون داریم هیچ کس دیگه ای نداره!” آن زمان، این جمله برای من خیلی جالب بود و با خود فکر می کردم آیا چنین رضایتی دست یافتنی است؟ این زوج چه باورها و رفتارهای جنسی دارند که به این حد از شادی و رضایت در زندگی دست یافته اند؟

امروز، من به عنوان متخصص سلامت باروری و جنسی، با افتخار به شما دوست عزیز اعلام می کنم که چنین رضایتی نه تنها دست یافتنی بلکه تکرار شدنی و مثال زدنی است. دوست عزیز، هیچ موفقیتی در دنیا اتفاقی به دست نمی آید؛ رضایت و جذابیت جنسی نیز از این امر، مستثنی نیست. تا زمانی که خودتان دست به کار نشوید، زندگی زناشویی و جنسی شما، بهبود را تجربه نخواهد کرد و از اینکه هر روز، زندگی خسته کننده را دنبال می کنید، رنج خواهید برد. آیا وقت آن نرسیده که برای بهبود زندگی جنسی خود اقدامی انجام دهید؟!

مطالب مرتبط

مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی چطور به من و رابطه ام کمک می کند؟

مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی یکی از تکنیک هایی است که به شما کمک می کند مشکلات، اختلالات و مسائل زندگی جنسی خود را با درمانگر و متخصصین مطرح کنید و با راهکارهای عملی و مرحله به مرحله، بتوانید بر کیفیت زندگی جنسی خود بیافزایید. این مشکلات می تواند در قالب زندگی زوجی اتفاق افتد و یا اینکه فرد شخصا دارای مسائل حل نشده باشد و درصدد رفع آن از طریق مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی برآید. از آنجا که مسائل جنسی در بستر ایران تابو می باشد و افراد به راحتی نمی توانند درمورد مسائل جنسی خود صحبت کنند، مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی بستری را فراهم می کند بتوانید با ادبیات رسمی و علمی در این زمینه سخن بگوئید.

باورها و نگرش های من چه نقشی در کیفیت زندگی جنسی من دارند؟

یکی از مشکلاتی که باعث اختلال در زندگی جنسی زوجین شده و ضرورت مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی و مشاوره زناشویی را ایجاب می کند، ناآگاهی در زمینه مسائل جنسی و بعضا باورهای کلیشه ای است که در ذهن هر کدام از زوجین وجود دارد. این باورها بدون اینکه فرد خود بداند و یا از کارکرد آنها آگاهی داشته باشد، برای او تصمیم گیری کرده و او را در موقعیت های بحرانی قرار می دهند. مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی این امکان را فراهم می کند تا متخصص بتواند باورهای زمینه ای و مخرب شما را شناسایی کرده و به شما کمک کند بتوانید باورهای بهتر را همراه با اصول آگاهی بخش جایگزین باورهای قبلی کنید؛ درواقع، مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی به افراد کمک می کند تا بتوانند زندگی زوجی و زندگی جنسی خود را با افزایش آگاهی و تغییر باورها بهبود ببخشند.
چنانچه به هر دلیل، امکان مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی (حضوری، آنلاین و تلفنی) را ندارید. می توانید از بسته های آگاهی بخش و فوق العاده بهره ببرید. محصول باورهای جنسی، یک بسته آموزشی و مشاوره جنسی است و ساده ترین راه ممکن است که می تواند به شما در خلق زندگی زناشویی رضایمندانه و زندگی جنسی عاشقانه کمک نماید بدون اینکه نیازمند آموزش تخصصی یا تجربه خاص در این زمینه باشید. این محصول روان، ساده، عامه پسند، مناسب برای تمام اقشار به شما کمک می کند آگاهی جنسی و به تبع آن عملکرد جنسی خود را بهبود بخشیده، در روابط طولانی مدت خود عشق را احیا کرده و از تعارضات زناشویی خود پیشگیری کنید.
[video src="https://www.manebehtar.com/wp-content/uploads/2022/06/موشن-کلینیک-روان-آرام.mp4" /]