میخوایم چند مورد از اشتباه زنان در رابطه ی جنسی رو بررسی کنیم ، مواردی که به سادگی میشه تصحیحشون کرد تا در نهایت خودمون  و همسرمون تجربه ی بهتری از رابطه ی جنسیمون داشته باشیم .

دائما از شوهرتون کارهای مختلف نخواین

بعضی خانم ها در زمان رابطه ی جنسی خواسته هایی دارن که طی تحقیقات صورت گرفته مردان از این رفتارها بیزارن مثلاً لباسم رو آروم در بیار ، اینکارو نکن ، و و و….باید اینجا اشاره کرد که ابراز احساسات درمورد رابطه جنسی خوبه اما نباید مثل یک سد دائم جلوی لذتمون رو بگیریم .

زن نباید در زمان رابطه ی جنسی منفعل باشه

خیلی از خانم ها فقط در تختخواب دراز می کشن وفکر میکنن مرد باید همه چیزو پیش ببره  ، شاید در گذشته این موضوع قابل شکایت نبوده  اما امروزه بیشتر مردان از بی تحرکی زنان در تختخواب عصبانی و دلخورن چون مرد هم  تمایل داره که همسرش  نسبت به اون واکنش داشته باشه

زنهایی که به خودشون توجه نمیکنن

بعد از ازدواج اکثر خانم ها مثل گذشته به آراستگی ظاهرشون اهمیت نمیدن و باید بدونین که مردان به زنانی که به خودشون توجه نمیکنن حس خوبی ندارن  اصلاح نکردن بدن، درست نکردن موها، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن ها  و … از مواردی هست که همیشه نیاز به توجه داره . شما همیشه باید همسرتون رو تحت تاثیر قرار بدین .

از خودتون و بدنتون شکایت نکنین

بعضی از خانم ها دائما از اندام و بدنشون شکایت میکنن ، باید جسمتون رو دوست داشته باشین  و این غر زدن ها به مروز زمان باعث کم شدن اعتماد به نفس خودتون و بیزار شدن همسرتون میشه .

تا زمانی که شوهر وضعیت مالیش خوبه رابطه ی زناشویی دارن

گاهی اوقات پول روابط جنسی رو مدیریت میکنه و زن ها تا زمانیکه همسرشون نیازهای مالیشون رو پاسخ میده تمایل دارن باهاش رابطه ی جنسی داشته باشن  باید بدونین  مردها از این رفتار متنفر هستن و به زودی از چشمشون میوفتین .

در مورد دوست پسر ها و رابطه ی گذشتتون صحبت نکنید .

دوست دارین شوهرتون دائما از ارتباطش با دوست دختر قبلیش با شما صحبت کنه ؟ پس شما هم اینکارو نکنین !

بسیاری از خانم ها در مورد روابط قبلیشون صحبت میکنن که باعث ناراحتی مردها میشه ، خواهشاً تاریخچه روابط گذشتتون رو در صندوقچه ی خودتون بذارین .

به لباس زیر و لباس خوابتون اهمیت بدین

لباس زیر در  تحریک مردها  خیلی تاثیر گذاره  و سعی کنید نظر همسرتون رو در زمان خرید لباس زیر بپرسین تا با سلیقه ی اون یک رابطه ی لذت بخش برای هم بسازین .

در زمان رابطه ی جنسی خیلی صحبت نکنید .

یکی از بزرگترین اشتباه زنان در رابطه ی جنسی حرف زدن های بدون دلیلِ ،خیلی از خانم ها در زمان رابطه ی جنسی در رابطه با هر موضوعی میخوان صحبت کنن از مسائل روزمره تا مدرسه ی فرزندشون … این صحبت کردن های بی مورد باعث توقف لذت خودتون و همسرتون میشه .

اگر حوصله ندارین تظاهر نکنین .

گاهی اوقات مشغله ی خونه و کار نمیذاره ما تمرکز کنیم و تمایلی برای رابطه ی جنسی نداریم ، همسر شما این موضوع رو درک میکنه فقط کافیه بهش بگین امشب نمیتونین .

شروع کردن رابطه ی جنسی فقط با شوهرتون نیست .

در گذشته زن رابطه ی جنسی رو شروع نمیکرد و به اشتباه این به معنی نجابت زن بود اما در عصر فعلی شما باید گاهی اوقات خودتون رابطه رو شروع کنین و از خواسته هاتون با شوهرتون حرف بزنین .مردها دوست دارن گاهی اوقات شما رابطه رو شروع کنین ، این به معنی کوچک کردن شما یا از بین رفتن نجابت شما نیست با اینکار میتونین شوهرتون را بیشتر تحریک کنید .